top of page

Заголовок 1

Загофловок 1

Заголовок 1

Виконання ст. 30 Закону України "Про освіту"

ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ ПО ВИКОРИСТАННЮ КОШТІВ

за 2022 рік (за 11 місяців)

ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ ПО ВИКОРИСТАННЮ КОШТІВ

за 2021 рік

ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ ПО ВИКОРИСТАННЮ КОШТІВ

за 2020 рік 

ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ ПО ВИКОРИСТАННЮ КОШТІВ

за 2019 рік 

ЗВІТ КЕРІВНИКА

 закладу дошкільної освіти комбінованого типу (ясла-садок)

№35 «Горобинка» Черкаської міської ради

директора Бараненко О.А. про свою діяльність

за підсумками 2021/2022  навчального року

перед колективом та громадськістю

ЗВІТ КЕРІВНИКА

 закладу дошкільної освіти комбінованого типу (ясла-садок)

№35 «Горобинка» Черкаської міської ради

директора Бараненко О.А. про свою діяльність

за підсумками 2020/2021 навчального року

перед колективом та громадськістю

ЗВІТ

директора Бараненко О.А.

з питань статутної діяльності

закладу дошкільної освіти комбінованого

типу (ясла-садок) №35 «Горобинка»

Черкаської міської ради

 

         Протягом 2019-2020 н.р. у  закладі дошкільної освіти №35 «Горобинка» працювало 9 груп,  з них: 1 – ясельна група загального розвитку віком від 2-х до 3-х років – 15 дітей, 8 – груп спеціального (компенсуючого) типу для дітей з порушеннями мовлення, у яких виховувалося, навчалося та отримувало корекційно-розвиткову допомогу 104  дітини.

           Педагогічними кадрами і обслуговуючим персоналом  заклад  освіти укомплектовано повністю. Фаховий рівень педагогів відповідає вимогам чинного законодавства та постійно вдосконалюється системою   безперервного підвищення кваліфікації  (курси, тренінги, вебінари тощо).

      Робота методичного кабінету закладу дошкільної освіти була спрямована на підвищення рівня методичної культури учасників освітнього процесу та вдосконалення діяльності педагогічного колективу закладу. В закладі освіти створені сприятливі умови для самовдосконалення педагогів, реалізації педагогічних інновацій. Педагогічний колектив працював над реалізацією завдань річного плану роботи закладу, осучасненням змісту та якості дошкільної освіти (звіт про роботу методичного кабінету та аналіз результатів роботи педагогічного колективу додається).


      

У закладі дошкільної освіти  створені належні умови для перебування, навчання, виховання та розвитку здобувачів  освіти.  Зусилля педагогічного колективу спрямовувались на забезпечення якісного освітнього процесу та засвоєння знань дітьми. Добре відпрацьована система забезпечення обов’язкової дошкільної освіти, основним завданням якої є корекційно-розвиткова робота (звіт про результати освітньої та корекційно – розвиткової роботи з дітьми з порушеннями мовлення).

      Особлива увага у роботі колективу приділялась заходам,  спрямованим  на охорону життя та здоров’я учасників освітнього процесу, проводилась робота по створенню умов для забезпечення фізичного та психічного здоров’я дітей ( довідка вивчення стану організації життєдіяльності дітей).

      Психологічний супровід дітей в освітньому процесі, корекційно-розвиткову та просвітницьку діяльність здійснювала практичний психолог закладу. Формувала педагогічну компетентність через проведення методичних годин  та педагогічних  нарад, проведення індивідуальних консультацій. З метою визначення готовності до навчання у школі проведена комплексна психодіагностика дітей старшого дошкільного віку (звіт про роботу психологічної служби додається).

 

     Медична робота в закладі дошкільної освіти була спрямована на  збереження здоров'я здобувачів освіти. Здійснювався постійний контроль за станом  здоров’я дошкільників, дотриманням   вимог  санітарно-гігієнічних  норм, проводились профілактичні заходи по зниженню простудних захворювань  дітей та протиепідемічні заходи. Здійснювався щоденний моніторинг відвідування дітьми закладу освіти, контроль за організацією і станом харчування дітей та виконанням натуральних норм  (звіт про медичну роботу  та організацію харчування додається).

Турботою керівника є забезпечення соціального захисту працівників закладу. Адміністрація закладу створила  належні  умови для праці членів трудового колективу та здійснення освітньої діяльності (звіт про соціальний захист, збереження та зміцнення здоров’я працівників додається).

        Організація роботи з розгляду звернень громадян є важливою складовою управління закладом (аналіз звернень громадян з питань діяльності закладу освіти додається).

 

     Фінансово-господарська діяльність здійснювалась відповідно до чинного законодавства України, Статуту закладу дошкільної освіти. Джерелом фінансування були бюджетні кошти, благодійні та спонсорські надходження (звіт про фінансово-господарську  діяльність додається).

Кошто́рис

 — затверджений у встановленому порядку або прийнятий належним чином фінансово-плановий документ, який містить відповідні статті і суми витрат коштів на утримання органів державної влади, установ та організацій; на виробничу діяльність, капітальне будівництво тощо

IMG_0122.JPG
IMG_0123.JPG
20190326_161828.jpg
20190326_161841.jpg
bottom of page